Logo
  • DONALD
  • CHOCIAŻ DRUGI SEZON THE LAST OF US JESZCZE NIE MIAŁ PREMIERY, JUŻ POTWIERDZONO PRACE NAD TRZECIM

Chociaż drugi sezon The Last of Us jeszcze nie miał premiery, już potwierdzono prace nad trzecim

10.04.2025, 13:30
fot. Max / X @StreamOnMax
13 kwietnia
w serwisie Max pojawi się
drugi sezon serial
The Last of Us
. Jego fabuła toczy się pięć lat po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Jak można przeczytać w zapowiedziach "wspólna przeszłość dopada Joela i Ellie, wciągając ich w konflikt – między sobą i światem jeszcze bardziej niebezpiecznym i nieprzewidywalnym niż ten, który zostawili za sobą".
W drugim sezonie zobaczymy oczywiście
Pedro Pascala i Bellę Ramsey
, a oprócz nich także wiele nowych twarzy, które wcielą się w postacie znane z drugiej części gry m.in. Kaitlyn Dever, Isabelę Merced, czy Catherine O’Hare.
Na kilka dni przed premierą drugiego sezonu
HBO poinformowało, że zamówiło już trzeci sezon
serialu opartego na kultowej grze. Nie wiadomo jednak, czy będzie to ostatni sezon, czy być może produkcja rozwinie się jeszcze na kolejne.
Wcześniej szefowa działu filmowego i seriali fabularnych HBO Francesca Orsi sugerowała, że do zakończenia historii będą potrzebne nawet cztery sezony:
- Nie mamy kompletnego czy też ostatecznego planu, ale wygląda to jak cztery sezony. Nie chciałabym tego jeszcze potwierdzać, ale wygląda to jak ten 2 sezon, a potem jeszcze dwa i na tym koniec - mówiła kilka tygodni temu Orsi.
Producent serialu Craig Mazin już odniósł się do decyzji o zamówieniu trzeciego sezonu:
- Do drugiego sezonu podeszliśmy z zamiarem stworzenia czegoś, z czego moglibyśmy być dumni. Efekt końcowy przerósł nawet nasze najbardziej ambitne oczekiwania, a to dzięki dalszej współpracy z HBO oraz niezrównanej pracy naszej wyjątkowej obsady i ekipy.
Z niecierpliwością czekamy na możliwość kontynuowania historii The Last of Us w trzecim sezonie!
- powiedział.
- Zobaczenie The Last of Us przeniesionego na ekran w tak piękny i wierny sposób to dla mnie jeden z najważniejszych momentów w karierze. Jestem ogromnie wdzięczny za entuzjastyczne i przytłaczające wsparcie fanów. Ogromna część tego sukcesu to zasługa mojego partnera w zbrodni, Craiga Mazina, naszej współpracy z HBO oraz zespołu z PlayStation Productions. W imieniu całego zespołu Naughty Dog, naszej obsady i ekipy - dziękujemy za tę niesamowitą szansę. Nie możemy się doczekać, by pokazać wam więcej z The Last of Us! - dodał Neil Druckmann
Zobacz też:

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA