Logo
  • DONALD
  • WICEMINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI SKARŻY SIĘ, ŻE TVN PROMUJE DEWIACJE "Z UDZIAŁEM NIEWINNEGO DZIECKA"

Wiceminister sprawiedliwości skarży się, że TVN promuje dewiacje "z udziałem niewinnego dziecka"

12.01.2023, 12:45
W niedzielnym wydaniu programu
Dzień Dobry TVN
poruszono temat tęczowych par i reakcji społeczeństwa na wychowywanie dzieci przez pary jednopłciowe. Do studia zaproszono
Klaudię i Alenę Szyszkę
, które wychowują wspólnie
córkę Dalianę
i dzielą się swoim życiem w mediach społecznościowych. 
Kobiety opowiedziały, w jaki sposób Daliana przyszła na świat. Para znalazła
dawcę nasienia
.
- Ustaliłyśmy między sobą a dawcą, że kiedy Daliana osiągnie pełnoletność i będzie dążyła do spotkania z nim, a on wyrazi na to zgodę, to nie będziemy jej stawać na drodze. Nie boimy się, że przestanie nas kochać, że pójdzie w inną stronę - mówiła Alena.
Panie przyznały, że reakcje ludzi są różne, jednak negatywne komentarze zdarzają się jedynie w sieci. W taki sposób swoją opinię wyraził również wiceminister sprawiedliwości
Marcin Romanowski
.
Polityk Solidarnej Polski stwierdził na Twitterze, że TVN promuje w swoim programie śniadaniowym dewiację.
"Program śniadaniowy w TVN i
promocja dewiacji
, co gorsza z udziałem niewinnego dziecka. To przykład agresywnego urabiania opinii publicznej, by zaakceptowała postulaty ideologii gender":
 
Anna Maria Żukowska z Lewicy dopytała się, na czym polega wspomniana dewiacja, jednak nie otrzymała odpowiedzi od wiceministra.

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA

Popularne dzisiaj

Polscy streamerzy urządzili sobie własną galę Oscarów, była bójka i nagroda za krytykowanie Ukraińców

Polscy streamerzy urządzili sobie własną galę Oscarów, była bójka i nagroda za krytykowanie Ukraińców
22
"Przepraszam bardzo, ale wydaje mi się, że nie powinniśmy być obojętni na takie przejawy ksenofobii, jak były w poprzedniej kategorii". Zobacz więcej »

Eurostat: polskie społeczeństwo znowu średnio się "postarzało", statystyczny Polak ma 43 lata

Eurostat: polskie społeczeństwo znowu średnio się "postarzało", statystyczny Polak ma 43 lata
36
Oznacza to, że jedna połowa osób obecnie zamieszkujących nasz kraj jest starsza niż 43 lata, natomiast druga połowa jest młodsza. Zobacz więcej »

Konfederacja chce wystąpienia Polski ze Światowej Organizacji Zdrowia

Konfederacja chce wystąpienia Polski ze Światowej Organizacji Zdrowia
37
Politycy Konfederacji w uzasadnieniu do projektu wskazują, że WHO nie sprostała oczekiwaniom w trakcie pandemii COVID-19. Zobacz więcej »

Grimes, artystka i była partnerka Muska błaga o kontakt w sprawie ich dziecka, jej wpisy są cenzurowane

Grimes, artystka i była partnerka Muska błaga o kontakt w sprawie ich dziecka, jej wpisy są cenzurowane
28
"Nie chce odpowiedzieć na SMS-y, maile i opuścił wszystkie spotkania, a nasze dziecko będzie cierpieć na dożywotnie upośledzenie, jeśli on nie odpowie". Zobacz więcej »
Więcej popularnych